Biz Kimiz?

Ege Prekast GRC Sistemleri

Ege Prekast, firma olarak kurulduğu günden bu yana sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip edip "minimum maliyet maksimum fayda” anlayışı ile bilgi birikimlerini yaptığı projelere entegre etmektedir.

Fiyat aralıkları ve hizmet kalitesi yönünden belirli standartlar getirilmemiş Dış cephe sektöründe; üstlenmiş olduğu projelerin büyüklüklerine bakmadan hepsine aynı özen ve “kusursuz hizmet prensibi” ile yaklaşmaktadır. Prekast GRC Sistem Cephe Kaplama alanında faaliyet gösteren firmaların dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biri de şüphesiz müşterisi ile iyi empati kurabilmektir.

Firma Tanıtım Ekibi olarak şunun bilincindeyiz ki; müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini ne derece iyi anlar ve yaptığımız işlerde uygularsak o derece başarılı oluruz. Ürettiğimiz çalışmaların sonucunda müşterilerimiz hem firmamızın hem de kendilerinin reklamını yapmaktadır. Bizimle birlikte çalışan firmaların kazancı ve ticari itibarı açısından işimizin sorumluluğu oldukça fazladır. Üstlenmiş olduğumuz bu sorumluluk bizi her zaman sektörüne yön veren, “öncü, yaratıcı ve uluslarası arenada başarılı olma” yolunda teşvik etmektedir.

blank
Misyonumuz

Misyonumuz

EGE PREKAST proje olarak müşterilerimizin Prekast GRC Cephe Kaplama alanındaki tüm ihtiyaçlarına akılcı ve işlevsel çözümler üreterek potansiyel müşteri kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Sektörüne yön veren, öncü, yaratıcı ve başarılı bir Proje ve Tasarım Odaklı Dış Cephe Firması olarak projelerde söz sahibi olmaktır. Beraber çalışmak dileklerimizle. Saygılarımızla.

46 +
Tamamlanan Proje
3 +
Devam Eden Proje
25 +
Prekast Uygulama Tekniği