Prekast Fiyatı Neye Göre Hesaplanır

Prekast Cephe Kaplama Fiyat Hesaplaması Nasıl Yapılır ?

Prekast cephe kaplama fiyatları hesaplanırken birkaç faktör göz önünde bulundurulur. Bunlar arasında:

  1. Cephenin boyutu: Cephe kaplama fiyatları genellikle alınacak malzemenin m² fiyatı üzerinden hesaplanır. Bu nedenle, cephenin boyutu (uzunluğu ve yüksekliği) fiyatın belirlenmesinde önemlidir.
  2. Malzeme maliyeti: Prekast cephe kaplama malzemeleri farklı kalite ve tasarımlarda sunulur. Fiyatlar, seçilen malzemenin maliyetine göre belirlenir.
  3. Montaj maliyeti: Prekast cephe kaplamalarının montajı, bir işçi veya ekip tarafından yapılır. Montaj maliyetleri, cephe kaplaması alanının büyüklüğüne, işçilik maliyetlerine ve işin süresine göre değişebilir.
  4. Nakliye ve teslimat maliyetleri: Prekast cephe kaplamaları fabrikadan inşaat alanına taşınmalıdır. Bu nedenle, nakliye ve teslimat maliyetleri de hesaba katılmalıdır.
  5. Bölgesel faktörler: Prekast cephe kaplama fiyatları, bulunduğunuz bölgeye göre değişebilir. Örneğin, ulaşım maliyetleri, işçilik maliyetleri veya malzeme fiyatları farklı olabilir.

Bu faktörler göz önüne alındığında, prekast cephe kaplama fiyatları oldukça değişken olabilir. Ancak, fiyatların belirlenmesinde m² fiyatı, malzeme kalitesi ve montaj maliyetleri en önemli faktörlerdir.

Prekast Cephe Fiyatlarında, GFRC / GRC kaplamalarının modül olarak planlanmasına göre belirlenmektedir. Modüllerin tekrarı birim m2 fiyatını düşürmektedir. Buda projelendirmede ileriki süreç planlamalarında maliyetlerin düşürülmesini sağlamaktadır.

Tüm bunları sizler için en kolay hale getiriyoruz. Siz ihtiyaçlarınızı belirleyin bizler sizlere en iyi çözümleri sunalım.

En Doğru ve Güncel Dış Cephe Kaplama Fiyatları için Lütfen Bizleri Arayın….

 0532 679 8789

+90 232 754 99 95

Ayrıca kısa bir bilgi olarak ;

Dış Cephe Kaplama Çeşitleri Nelerdir ?

Alüminyum Kompozit Cephe Kaplama

Cam Cephe Giydirme Kaplama ( Silikon Cephe )

Taş Cephe Kaplama

Ahşap Dış Cephe Kaplama

Prekast Dış Cephe Kaplama

Yalı Baskı Dış Cephe Kaplama

Fibercement Cephe Kaplama

Dış Cephe Mantolama